Barca i nie zmienia sie nic
Dołączył/a: marzec 2012
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pewnie w tych 40 meczach by strzelil jakies 20 bramek ;)
0
Moze niebedzie grac w 1 skladzie ale jest to pilkarz o duzych umiejetnosciach i bedzie dobry zmienikiem
0
ladnie gra alexis
0
Ja sie taka narazie nie podniecam bo to tylko slowa Abidal jednak czas pokaze
0
na poczatku stawiwlem na Brazylie lub Hiszpanie,terz stawiam tylko na Brazylie
0
powodzenia
0
przepraszam ze nie na temat ale czy ktos wie na jakim knale bedzie mona obejrzec mecz Hamburger vs Barca ?
0
chłop jak dąb
0
wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia ;)
0
no nawet niezle,wazne zeby nikt nie doznal konyuzi
0
kadra dosc mocna
0
blaugrana7
oby lzow nie mosiala zostawiac ;D
0
swietnie wyglada w tych barwach
0
o w koncu jes juz nasz
0
mariuszkab2
chodzi ci o kadre
0
Alba oczywiscie i jakis srodkowy obronca
0
Zizu jest spoko
0
oby Messi mial sporo dzieci
0
Też lubie ten klub i fajnie ze awansowal
0
Ja od penego czasu nieprzejmuje sie głupim gadaniem murinho
0
Ja kibicowałem Franci.
No a jutro Polska Czechy juz nie moge sie doczekac ;)
0
bedzie dobrze
0
no i oby tak jak najczesciej
0
oo ciekawy bylby meczyk
0
Nie wiem czemu ale jestem pewny ze Pedro nastepny sezon bedzie mial swietny
0
cezarecane96
Tej resisto
CO TY MASZ DO KEITY
0
Jak dlamnie sprzedanie Tello to by byla glupota
Jedynie mozna go wypozyczyc na rok albo pol
0
J bym wziol za negredo soldado a tak gites ;)
0
Swietny mecz,niemoge sie doczekac teraz Superpucharu Hiszpani.
mam nadzieje ze Barca wyjdzie tak samo zmotywowana jak z Bilbao;)
VEB!!!!
0
lukasoon15
No moze masz troche raci ale jak dla mnie Alves jest co najmniej o klase lepszy od Piszczka czzy Lahma