0

pewnie w tych 40 meczach by strzelil jakies 20 bramek ;)

0

Moze niebedzie grac w 1 skladzie ale jest to pilkarz o duzych umiejetnosciach i bedzie dobry zmienikiem

0

ladnie gra alexis

0

Ja sie taka narazie nie podniecam bo to tylko slowa Abidal jednak czas pokaze

0

na poczatku stawiwlem na Brazylie lub Hiszpanie,terz stawiam tylko na Brazylie

0

powodzenia

0

przepraszam ze nie na temat ale czy ktos wie na jakim knale bedzie mona obejrzec mecz Hamburger vs Barca ?

0

chłop jak dąb

0

wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia ;)

0

no nawet niezle,wazne zeby nikt nie doznal konyuzi

0

kadra dosc mocna

0

blaugrana7
oby lzow nie mosiala zostawiac ;D

0

swietnie wyglada w tych barwach

0

o w koncu jes juz nasz

0

mariuszkab2
chodzi ci o kadre

0

Alba oczywiscie i jakis srodkowy obronca

0

Zizu jest spoko

0

oby Messi mial sporo dzieci

0

Też lubie ten klub i fajnie ze awansowal

0

Ja od penego czasu nieprzejmuje sie głupim gadaniem murinho

0

Ja kibicowałem Franci.
No a jutro Polska Czechy juz nie moge sie doczekac ;)

0

bedzie dobrze

0

no i oby tak jak najczesciej

0

oo ciekawy bylby meczyk

0

Nie wiem czemu ale jestem pewny ze Pedro nastepny sezon bedzie mial swietny

0

cezarecane96
Tej resisto
CO TY MASZ DO KEITY

0

Jak dlamnie sprzedanie Tello to by byla glupota
Jedynie mozna go wypozyczyc na rok albo pol

0

J bym wziol za negredo soldado a tak gites ;)

0

Swietny mecz,niemoge sie doczekac teraz Superpucharu Hiszpani.
mam nadzieje ze Barca wyjdzie tak samo zmotywowana jak z Bilbao;)
VEB!!!!

0

lukasoon15
No moze masz troche raci ale jak dla mnie Alves jest co najmniej o klase lepszy od Piszczka czzy Lahma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?